Warto zobaczyć

Folie Antywłamaniowe

Folie antywłamaniowe na szyby jako sposób na bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo powinno być Twoim priorytetem – zarówno bliskich, jak i Twoje. Szyby są natomiast najbardziej newralgicznym punktem każdego samochodu i nieruchomości. Warto więc skupić się na tym, by zabezpieczyć lokatorów i dobytek przed próbą ataku lub kradzieży. Folie antywłamaniowe to świetna alternatywa dla pozostałych propozycji dostępnych w sklepach. Dlaczego? Poznaj asortyment dostępny w tej kategorii i nie czekaj. Wykorzystuj już dziś potencjał innowacyjnych technologii w swoim aucie, domu lub firmie. Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia zakupowego? Folie antywłamaniowe na szyby nie mają przed nami tajemnic. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości i znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązania. Przestań ryzykować, skoro nie musisz.

Folie ochronne na okna zamiast krat i rolet

Nie chcesz czuć się jak w więzieniu lub w klatce? Kraty w oknach są niechętnie montowane w dzisiejszych czasach. Rolety antywłamaniowe również zaburzają estetyczny wygląd nieruchomości. Dodatkowo czasem możemy o nich zapomnieć, nie zabezpieczając okien przed wyjściem lub wyjazdem. Należy więc zastosować takie produkty jak folie ochronne na szyby, które mimo tego zatrzymają przestępców. Są one w stanie wytrzymać niemal każdy atak ręczny. Nawet przy użyciu cięższych narzędzi, będą sprawiać włamywaczom problemy. Nim więc dostaną się do obiektu, narobią mnóstwo hałasu, który zaalarmuje służby, osoby przebywające w obiekcie i sąsiadów.

Folie antywłamaniowe - zabezpieczenie przed promieniowaniem UV i brak dyskomfortu

Folie ochronne na okna zapewniają także wysokiej jakości filtr UV. Efektywnie ograniczają one promieniowanie, pozytywnie oddziałując na nasz wzrok i skórę. Dzięki niemu tworzywa sztuczne oraz produkty lakierowane także nie tracą blasku i po prostu nie wyblakną. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat folii antywłamaniowych na okna? Sprawdź wyposażenie dostępne w fabermedia.pl, takie jak inne folie zabezpieczające czy folie strukturalne.

Dane techniczne:

  • Szerokość: 152cm
  • Cena za 1mb

Polecamy sprawdzić również folie przeciwsłoneczne oraz folie ornamentowe.