Warto zobaczyć

Folie Magnetyczne

Przedstawiamy folie magnetyczne przeznaczone do reklamy wizualnej. Doskonale nadaje się do aplikacji zewnętrznych oraz wewnętrznych. Dobrze sprawdza się jako podłoże do laminowania folią oraz papierem. Dzięki unikatowej mieszance proszku o właściwościach ferromagnetycznych oraz syntetycznej gumy, osiąga dużą siłę przyciągania. Dostępna w 4 grubościach od 0,4mm do 0,7mm. W wersji plain (czarnej bez pokrycia) oraz białej połyskliwej.

Folie magnetyczne dostępne w sklepie Fabermedia

Zasadniczy podział w grupie folii magnetycznych stanowi grubość, co oznacza:

  • 0,4mm;
  • 0,5mm;
  • 0,6mm;
  • 0,7mm w standardzie;
  • opcjonalnie 1 i 2mm.

Dostępne są w wersji „surowej”. W kolorze brunatnym i białym.

Popularniejsza jest brunatna, bo zazwyczaj jest podkładem dla drukowanych bądź wycinanych nalepek.

Do czego można wykorzystać folie ferromagnetyczne?

Folie magnetyczne stanowią praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy używają samochodu jako nośnika reklamy lub informacji zwłaszcza jeśli ma to charakter okazjonalny czy okresowy. Tu najczęściej stosowaną grubością jest 0,6 mm.

Folie magnetyczne stosowane są także na reklamach stacjonarnych dla uzupełniania ich stałej zawartości o jakąś czasową treść typu "okazja", "wyprzedaż" itp.

Oczywiście warunkiem jest podkład metalowy, gdyż folia magnetyczna działa jak każdy magnes. Do tego celu wystarczy 0,4 i 0,5.

Można wykorzystać ten produkt do wykonania tablicy magnetycznej pamiętając jednak, że w tym wypadku grubość folii ma znaczenie i należy użyć przynajmniej 0,7 jak również zadbać aby magnesiki służące do przytwierdzania mających się tam znaleźć obiektów były neodymowe.

Szerokość: magnes 61cm sprzedawany na mb oraz magnes value 62cm sprzedawany tylko i wyłącznie w całych rolkach.

Sprawdź również folie ploterowe oraz folie samochodowe, dostępne w naszej ofercie.