Warto zobaczyć

MacTac 8200

Folia ploterowa MACal seria 8200 Pro

Folia ploterowa MACal 8200 marki MacTac polecana jest do krótko- i średniookresowych aplikacji na powierzchni płaskiej. Jej trwałość szacuje się na 3-4 lata, zatem stanowi świetne rozwiązanie dla reklam tymczasowych. MACal 8200 Pro to kalandrowana, monomeryczna folia PCV o grubości 75 µ, dostępna w wariancie matowym lub błyszczącym, w aż 50 różnych kolorach. Przy produkcji wykorzystano wysokiej jakości permanentny klej akrylowy. Do jej zalet należy łatwość obróbki, poddaje się wycince na ploterach.

  • Szerokość rolki: 123cm.
  • Dostępna wersja w połysku i macie.
  • Cena za 1mb.

Właściwości folii MacTac MACal 8200

Folia MACal 8200 Pro składa się z warstwy wierzchniej wykonanej z kalandrowanej folii winylowej, pozbawionej kadmu. Klej akrylowy wyprodukowano na bazie wody. Ponadto folia posiada papier ochronny, więc jest odporna na rozciąganie oraz rozdarcie. Okres trwałości dla folii czarnej i białej wynosi 4, a dla pozostałych 3 lata. Wykazuje odporność na szeroki zakres temperatury: od -40 do +80°C, a także na substancje chemiczne, takie jak detergenty czy alkohol. Podczas kontaktu z olejem, benzyną i tłuszczem może się odklejać od krawędzi. Folię MACal 8200 naklejamy na mokro lub sucho, w zależności od potrzeb.

MacTac 8200 - zastosowanie

Folię ploterową MacTac MACal 8200 Pro przeznaczono do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jest ona przystosowana do trudniejszych warunków – wysokiej oraz niskiej temperatury, a także opadów czy wysokiego poziomu wilgoci. Można z niej wycinać najbardziej skomplikowane kształty. Sprawdzi się w produkcji wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych niezbędnych podczas wystaw i targów, ale też do oklejania samochodów i wykonywania grafik na oknach. Folia ploterowa o szerokim zastosowaniu, matowa albo z połyskiem, w 50 różnych kolorach!

Polecamy sprawdzić również folie okienne oraz folie samochodowe.