Warto zobaczyć

MacTac 9800

Folia ploterowa MACal 9800 Pro

Folia ploterowa MACal 9800 Pro to doskonały przykład połączenia atrakcyjnej ceny i niezawodności. Gwarantuje ona wysoki poziom odporności na uszkodzenia, promieniowanie UV, wysokie zmiany temperatur, opady atmosferyczne itp. Charakteryzuje się średnio i długookresowym użytkowaniem, gdyż jej wytrzymałość oceniana jest na okres 7-8 lat. 

  • Szerokość rolki: 123cm.
  • Dostępna wersja w połysku i macie (czarny i biały)
  • Cena za 1mb.

Folia MacTac MACal 9800 Pro perfekcyjnie sprawdzi się w Waszych firmach lub projektach. Tworzenie banerów reklamowych, ozdób na szyby, auta, ściany lub materiałów marketingowych narażonych na kontakt z niesprzyjającymi warunkami może być proste, szybkie oraz wyjątkowo wydajne. Wystarczy sięgnąć po sprawdzone produkty, do których należy folia MacTac MACal 9800 Pro

Dekoracje okienne kluczem do sukcesu Twojej firmy

Żeby klient zainteresował się Waszą ofertą, w pierwszej kolejności musi dowiedzieć się o istnieniu Waszej firmy. Stosując eleganckie, nowoczesne i profesjonalnie zaprojektowane dekoracje okienne, możecie przedstawić klientom swój biznes i ofertę. 

MaCal 9800 oferuje ogromną ilość barw i odcieni, dostępnych w wariantach błyszczących lub matowych. Bez problemu więc dostosujecie folię do logo swojej marki lub projektu dekoracji okiennych. 

MacTac MaCal 9800 – atrakcyjna cena i najlepsza jakość

Poznaliśmy potrzeby naszych klientów i dostosowaliśmy produkty dostępne w sklepie do ich oczekiwań. Jeśli również należysz do grupy przedsiębiorców lub specjalistów odpowiedzialnych za reklamę i marketing firmy, na pewno zależy Ci na satysfakcji z inwestycji. 

Sięgając po folię MACal 9800 Pro dostępną w tej kategorii, otrzymasz od nas gwarancję zadowolenia. Połączyliśmy asortyment najwyższej klasy z atrakcyjnymi cenami. Chcesz przekonać się o naszym profesjonalizmie? Wystarczy skorzystać z oferty lub skontaktować się z naszym zespołem. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dokonać właściwego zakupu.

Polecamy sprawdzić również folie ploterowe wylewane oraz folie ploterowe monomeryczne.