Chemia do Reklamy

Środki chemiczne do materiałów reklamowych

W przemyśle reklamowym środki chemiczne odgrywają kluczową rolę. Są niezbędne na każdym etapie produkcji i aplikacji, a także usuwania grafiki z powierzchni. To szeroki wybór różnego rodzaju sprayów, zmywaczy i płynów, które ułatwiają codzienną pracę. Proponowane przez nas środki chemiczne do zmywania folii reklamowych, a także oczyszczania powierzchni wybrane zostały z uwzględnieniem skuteczności działania, ale również bezpieczeństwa dla człowieka. Co zatem możemy Ci zaoferować?

Zmywacze do folii reklamowych

Przed użyciem nowego środka, zawsze należy wykonać próbę w niewidocznym miejscu. Dzięki temu unikniesz wystąpienia ewentualnego działania niepożądanego. W naszej ofercie dostępne są zmywacze do folii reklamowych przeznaczone konkretnie do folii Flex, jak też o bardziej wszechstronnym działaniu. Przykładem uniwersalnego środka jest alkohol izopropylowy o dużej szybkości parowania i bardzo wysokiej skuteczności rozpuszczania. Używa się go często jako alternatywę dla metanolu i glikolu etylenowego. Polecamy także spraye do usuwania naklejek. Świetnie sprawdza się również do usuwania śladów po markerach. Wykazuje skuteczność przy powierzchniach szklanych, z tworzyw sztucznych, metalowych, skórze i materiałach typu skaja. W naszym sklepie dostępne są nie tylko płyny do zmywania folii reklamowych, ale też chemia do materiałów reklamowych o innym przeznaczeniu.

Kleje i odtłuszczacze

Środki do zmywania materiałów reklamowych to nie jedyna chemia dostępna w naszej ofercie. Proponujemy także kleje, tworzące mocną spoinę, przeznaczone do klejenia szkła, wykładzin, tworzyw sztucznych, metali, korka oraz płyt meblowych. Dysponujemy też klejami cyjanoakrylowymi oraz odtłuszczaczami powierzchni płaskich. Wszystkie dostępne środki są łatwe w aplikacji, niektóre posiadają wygodne dyfuzory. W naszym sklepie dokonasz kompleksowych zakupów środków do usuwania materiałów reklamowych, oczyszczania powierzchni, a także aplikacji grafiki. Sprawdź także inne narzędzia reklamowe dostępne w naszej ofercie, takie jak np. magnesy neodymowe.