Narzędzia i Materiały Pomocnicze

Dobry sprzęt drukujący w agencji reklamowej oraz firmie poligraficznej to podstawa dobrej jakości wykonanego wydruku. Konieczne jest również wyposażenie zakładu w dodatkowe narzędzia, ułatwiające codzienną pracę, a także zwiększające możliwości oferowanych usług. Materiały pomocnicze reklamowe pozwolą Ci zwiększyć wydajność i produktywność swoich pracowników oraz maszyn. Pomogą Ci osiągnąć jeszcze lepszą precyzję i estetykę prac. To oferta, która wspiera rozwój agencji reklamowych i firm poligraficznych, uzupełniając zaplecze maszynowe o unikalnej, niezbędne lub potrzebne narzędzia reklamowe.

Jakie materiały reklamowe proponujemy?

Nieustannie uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty, zwracając uwagę na zmieniające się trendy i standardy w branży poligraficznej. Aktualnie nasze materiały pomocnicze reklamowe obejmują m.in. rakle w różnych wariantach. To narzędzia pozwalające na samodzielną aplikację reklam. Świetnie sprawdzają się przy nakładaniu folii na powierzchnię mebli lub samochodu. Co więcej, polecamy magnesy neodymowe, dzięki którym łatwiej wypozycjonujesz folię. Przygotowaliśmy też szeroki wybór mocowań do banerów oraz noże i ostrza. Materiały reklamowe to także wzorniki, wśród których są wzorniki transparentne, matowe, z połyskiem, strukturalne i najwyższej jakości, które nie odbijają światła.

Niezbędne narzędzia

Są takie materiały reklamowe, które powinny znaleźć się w każdym zakładzie, w którym wykonuje się druk wielkoformatowy. To m.in. materiały eksploatacyjne, jak rękawiczki. Najlepsze będą rękawiczki nylonowe, zakończone ściągaczem, o właściwościach oddychających. W ofercie dostępna jest również chemia do materiałów reklamowych, w tym płyny do zmywania folii, różnego rodzaju kleje i środki do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni. Oferujemy także narzędzia reklamowe, jak folie i papiery transferowe. Możemy je podzielić na papier, folię bez papierowego podkładu i na papierowym podkładzie. Wszystkie warianty znajdziesz w naszym sklepie.