Warto zobaczyć

Oracal 8300

Folia ploterowa Oracal 8300 Transparent

Folia Oracal 8300 Transparent to doskonałe narzędzie do produkcji materiałów reklamowych, oklejania aut, czy modernizacji poszczególnych elementów. Dzięki ogromnej ilości kolorów i odporności na szkodliwe warunki oraz uszkodzenia mechaniczne, możliwości są nieograniczone. Asortyment dostępny w tej kategorii sprawdzi się zarówno do tworzenia kampanii marketingowych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku lub pojazdu.

Folia Oracal 8300 dysponuje znacznie większą ilością zastosowań. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Zespół naszych specjalistów przygotował wyposażenie z myślą o oczekiwaniach najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu mamy pewność, że sprostamy oczekiwaniom każdego z Was!

Oracal 8300 na szybach, oknach i powierzchniach szklanych

Reklama powinna charakteryzować się atrakcyjnym wyglądem przez satysfakcjonująco długi okres. Dzięki temu Wasz lokal będzie prezentować się elegancko, a materiały marketingowe lub zdobienia witryny będą wciąż przyciągać klientów. Oracal 8300 może pochwalić się wytrzymałością na poziomie 5 lat, co bez wątpienia jest świetnym wynikiem zarówno dla lokalnych mikrobiznesów, jak i dużych korporacji, które często zmieniają design swoich kampanii.

Folia Oracal transpartentna w modyfikacji auta

Sportowe dodatki do aut to marzenie wszystkich młodych użytkowników pojazdów, którzy fascynują się tuningiem i imponującymi umiejętnościami zawodowców. Stosowanie prostych modyfikacji, do których należą zdobienia szyby z logo klubu lub zmiana koloru świateł to częsty dodatek niewymagający dużego budżetu. Oracal 8300 Transparent to wytrzymała folia, która doskonale sprawdzi się przy takich projektach.

Potrzebujecie pomocy w inwestycji? Z przyjemnością służymy swoim doświadczeniem i wiedzą na temat oferowanych produktów. Zapraszamy do skorzystania z propozycji dostępnych w sklepie i do kontaktu!

Dane techniczne:

  • Folia przezroczysta, barwna, przeznaczona do podświetleń i przeszkleń folia PVC
  • Trwałość 5 lat
  • Szerokość rolki: 100 cm
  • Wykończenie powierzchni: Połysk
  • Cena za 1mb

Polecamy sprawdzić również folie ploterowe i folie okienne.