Folie Samochodowe

Folie samochodowe – ochrona i nowy design

Twój samochód potrzebuje zmiany, chciałbyś, aby wyglądał tak jak dawniej, a nawet lepiej? A może jego lakier potrzebuje ochrony przed wpływem czynników zewnętrznych? W obu tych przypadkach doskonale sprawdzają się folie samochodowe, które w zależności od rodzaju mają inne właściwości i przeznaczenie. Umożliwiają szybki tuning karoserii i zmianę jej koloru.

Folia wylewana samochodowa dla długiego efektu

Jeżeli chcesz uzyskać wspaniały efekt i jednocześnie cieszyć się nowym wyglądem swojego samochodu przez długi czas, najlepszym wyborem będzie folia wylewana samochodowa. Jest to folia długookresowa, której trwałość szacuje się na 6-12 lat w zależności od jej jakości, jak też dbałości o karoserię pojazdu. Ważny jest też jej sposób aplikacji. Przeznaczona jest do powierzchni trudnych i trudnodostępnych, świetnie sprawdza się w przypadku głębokich przetłoczeń. Folia wylewana samochodowa wykazuje odporność na wysokie i niskie temperatury w zakresie od -50 do +110 st. C. Możesz dzięki niej pokryć całą powierzchnię nadwozia lub tylko jej fragment. Uzyskasz nie tylko fantastyczny efekt wizualny, ale też dodatkową ochronę lakieru przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Folie samochodowe carbon dla ekskluzywnego połysku

Zależy Ci na połyskującej powierzchni karoserii swojego samochodu? Oferowana przez nas folia carbon to folia termoplastyczna. W krótkim czasie Twoje auto nabierze sportowego i luksusowego charakteru. Możesz ją wykorzystać zarówno do pokrycia zewnętrznych powierzchni auta, jak też elementów, znajdujących się wewnątrz pojazdu. Zapewnia znakomitą przyczepność, jest precyzyjna oraz ma wszechstronne zastosowanie.

W ofercie naszego sklepu dostępne są folie samochodowe przeznaczone do zmiany koloru i podkreślenia unikalnego charakteru pojazdu. Ponadto polecamy folie ochronne, aby wydłużyć żywotność pojazdu oraz folie strukturalne i carbon dla jeszcze lepszego efektu wizualnego.

Sprawdź również media do druku oraz folie magnetyczne dostępne w naszej ofercie.