Warto zobaczyć

Folie One Way Vision OWV

Folie OWV do druku

Wśród materiałów do wykonywania efektownych reklam i aplikacji ich na różne powierzchnie są folie One Way Vision o szczególnych właściwościach i bardzo ciekawym zastosowaniu. Wykorzystuje się je przede wszystkim do oklejania okien, szyb samochodowych i witryn sklepowych, czyli powierzchni szklanych. Folia OWV sprawdza się świetnie przy tworzeniu reklam samochodowych. Wyróżnia ją perforowana powierzchnia przepuszczająca światło. Ma strukturę podobną do plastra miodu. Po aplikacji na powierzchnię tworzy efekt weneckiego lustra. Z zewnątrz nie jest widoczne to, co znajduje się za szybą, a jedynie zadrukowana grafika. Natomiast z wewnątrz można zobaczyć, co dzieje się po drugiej stronie szyby.

One Way Vision – folie o dużych możliwościach zadrukowania

Folia OWV jest uniwersalna, można ją wykorzystać przy okazji kilku metod druku. Wybieramy ją w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Najczęściej jednak stosuje się druk solwentowy. Świetnie sprawdza się też druk UV. Jeżeli zależy Ci na wydruku większej serii o wysokim poziomie powtarzalności, to zdecydowanie powinieneś wybrać sitodruk. Folie One Way Vision najlepiej sprawdzają się w przypadku tych trzech metod druku. Warto też zwrócić uwagę na miejsce aplikacji reklamy. Jeżeli znajdzie się ona na dużej wysokości bądź też będzie narażona na szczególnie niekorzystne warunki i czynniki zewnętrzne, to warto jest folie OWV zadrukować metodą hard solwent. Powinieneś wiedzieć, że wydruki na tego typu foliach wykonane w tej technologii wyróżniają się wielokrotnie zwiększoną odporności na promieniowanie słonecznie, jeżeli porównamy jest do metody eco solwent. Folie przystosowane są również do druku light solwent czy też solwentu miękkiego.

Jak sprzedawane są folie OWV?

Rolka o różnej długości okazuje się w tym przypadku najlepszą opcją. W naszym sklepie dostępne są folie na metry. Wybierasz tylko ich szerokość spośród dostępnych wariantów, a następnie decydujesz, ile metrów folii chcesz kupić. Nasz sklep posiada szeroki asortyment folii. Znajdziesz tutaj m.in. folie banerowe, przeznaczone dla wielkoformatowych grafik czy folie monomeryczne.

  • Dostępne szerokości: 98cm, 127cm oraz 137cm
  • Cena zależnie od produktu, podana za metr lub rolkę 50mb.