Warto zobaczyć

Magnesy

Magnesy neodymowe to jedne z tych akcesoriów, które wyraźnie poprawiają komfort pracy oraz przyśpieszają aplikację folii na powierzchnię. Zdarza się, że folię musimy nałożyć sami, bez pomocy drugiej osoby. Duża grafika jest trudna w aplikacji, aby została równo nałożona, potrzebne jest jej odpowiednie ułożenie. W tym pomóc mogą magnesy neodymowe. To specjalne magnesy do grafik, które ułatwiają pozycjonowanie folii samoprzylepnej. Najlepiej sprawdzają się do aplikacji grafiki na karoserii samochodu, ale też wykorzystywane są w przypadku innych metalowych powierzchni.

Magnesy do folii i ich właściwości

Magnesy do folii dostępne w naszej ofercie cechują się dużą siłą, w związku z czym można je wykorzystać przy okazji dużych powierzchni grafiki. Dzięki nim pozycjonowanie samoprzylepnej folii jest bardziej precyzyjne, a jej aplikacja szybsza. Za sprawą gumy, którą otoczony jest magnes, powierzchnia karoserii jest chroniona przed zarysowaniami, podobnie jak grafika, która nie ulega przez to uszkodzeniu. Magnesy neodymowe posiadają również długą rękojeść, co przekłada się na łatwość przenoszenia magnesu w dowolne miejsce na oklejanej powierzchni. Największe zalety naszych magnesów to:

  • Ponadprzeciętna siła przyciągania – bezproblemowa aplikacja dużych grafik na powierzchnię
  • Długa rękojeść – możesz dzięki niej przesuwać magnes w dowolne miejsce
  • Magnes otoczony gumą – ochrona grafiki i karoserii przed zarysowaniami i uszkodzeniami

Precyzja aplikacji neodymowych magnesów

Magnesy neodymowe używane są przy aplikacji folii przede wszystkim ze względu na precyzję ich naklejania. Trzeba przyznać, że tylko równo nałożona grafika dobrze się prezentuje i spełnia swoją rolę. Przyciąga uwagę nie defektami, które rzucają się w oczy, a kolorami, ciekawym hasłem reklamowym czy po prostu interesująco przedstawionym produktem. Magnesy do grafik zapewnią Ci precyzję pracy i pozwolą zawsze osiągać zamierzone efekty. To niewielki gadżet o dużym znaczeniu. Sprawdź także inne materiały reklamowe pomocnicze dostępne w ofercie naszego sklepu, takie jak rakle do folii czy noże do ploterów.