Folie Translucentne do Druku

Folie translucentne przeznaczone są do produkcji podświetlanych reklam, a zatem muszą wyróżniać się szczególnymi właściwościami, przede wszystkim bardzo dobrą zdolnością przepuszczania światła. Folia translucentna nazywana jest inaczej witrażową, co zawdzięcza swoim cechom. Folie tego typu występują w wariantach krótko-, średnio- i długookresowym.

Folie translucentne - charakterystyka

Translucentna folia to specjalna folia PCV -80 mikronów, która może charakteryzować się wykończeniem matowym, satynowym lub półmatowym. W każdym z tych przypadków osiągamy inny efekt wizualny. Cechuje się wysoką trwałością, zachowuje swoje właściwości nawet do 7 lat, co jest uzależnione od jej koloru, najkrócej posłużą nam folie metaliczne, do ok. 5 lat. Translucentne folie wykorzystywane są do produkcji wysokiej jakości, efektownych kasetonów oraz reklam świetlnych. Doskonale sprawdzają się przy szkle akrylowym i innych materiałach banerowych. Jeżeli zdecydujesz się na folię w kolorze białym, z łatwością zrealizujesz na niej druk termostransferowy.

Wykorzystanie folii translucentnych

Translucentne folie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród firm, które chcą zwiększyć swoją rozpoznawalność i dotrzeć do szerszego grona klientów. Dzięki takiej foli z pewnością reklama zostanie zauważona i łatwiej będzie ją zapamiętać. Decydując się na folie translucentne o półbłyszczącej powierzchni, skutecznie unikniesz powstawania niepożądanych refleksów świetlnych. Oświetlenie jest równomierne, co też wpływa znacząco na odbiór reklamy. Folia translucentna jest łatwa w utrzymaniu czystości, baner nie wymaga zastosowania specjalnych środków czyszczących. Dużą jej zaletą jest fantastyczna zdolność do ekspozycji kolorów i równomiernego podświetlenia całej powierzchni reklamy. Reklama z taką folią jest też dobrze widoczna w nocy, co osiągamy dzięki zastosowaniu tylnego źródła światła. Należy też podkreślić, że translucentne folie są odporne na wilgoć, wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV, śnieg oraz deszcz. W naszym sklepie znajdą również Państwo folie banerowe do druku wielkoformatowego czy folie polimerowe do druku

Cena zależnie od produktu, podana za metr lub rolkę 50mb.