Warto zobaczyć

Folie Polimerowe do Druku

Polimerowe folie do druku

Folia polimerowa to odpowiedź producentów materiałów i narzędzi reklamowych na oczekiwania klientów. Przeznaczona do wydruków średniookresowych aplikowanych na zakrzywione powierzchnie, lub tam gdzie potrzebna jest lepsza stabilność wymiaru (samochody, nasłonecznione witryny). Dzięki niej projektowanie i tworzenie kampanii marketingowych na witrynach sklepowych lub samochodach jest proste, szybkie i przede wszystkim wydajne. Grafika wygląda elegancko, szczegóły są doskonale widoczne, a same kolory charakteryzują się wspaniałą głębią.

Czego chcieć więcej? Oczywiście atrakcyjnej ceny! Wybierając nasze produkty, możecie liczyć na połączenie jakości i niskich kosztów inwestycji. Jeżeli potrzebujecie pomocy w wyborze najlepszego rozwiązania, załoga specjalistów sklepu fabermedia.pl jest do Waszej dyspozycji!

Folie polimerowe na samochód lub na szybę

Folie polimerowe cieszą się ogromnym uznaniem klientów, ponieważ zapewniają wysoki poziom odporności na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i opady atmosferyczne. Przygotowanie z ich pomocą reklamy średnio i długookresowej jest wyjątkowo opłacalne, dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzą się podczas oklejania auta, szyb, banerów lub zewnętrznych oraz wewnętrznych przestrzeni reklamowych.

Stosując produkty wyposażone w wytrzymały klej, użytkownicy mają pewność, że nawet po kilkudziesięciu miesiącach, ich reklama lub projekt będą wyglądać świetnie. Dodatkowym atutem będą żywe i głębokie kolory, oddające najdrobniejsze detale.

Idealny nośnik reklamy

Stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy nie należy do prostych obowiązków przedsiębiorców. Jest to zadanie wymagające nakładów finansowych i specjalistycznej wiedzy dotyczącej marketingu, reklamy i grafiki komputerowej. Jeśli nie posiadacie umiejętności obsługi aplikacji graficznych i nie znacie możliwości takich narzędzi jak folie polimerowe, lepiej skorzystać z profesjonalnej oferty agencji reklamowych.

Jeżeli dysponujecie jednak zdolnościami i niezbędną wiedzą lub chcecie zdobyć doświadczenie generując dodatkowe oszczędności – w tej kategorii czekają na Was najważniejsze narzędzia. Zapraszamy serdecznie!

Dostępne szerokości: 105cm; 106,7cm; 137cm

Cena zależnie od produktu, podana za metr lub rolkę 50mb.

Polecamy sprawdzić również folie monomeryczne do druku oraz folie translucentne do druku.