Warto zobaczyć

Folie Monomeryczne do Druku

Wytrzymała i odporna na uszkodzenia folia monomeryczna

Jeśli chcesz, żeby klienci wybierali Twój biznes, musisz zapewnić im maksymalny poziom profesjonalizmu. Wysoka jakość usług to nie wszystko, o czym należy pamiętać. Przedstawienie dbałości o najdrobniejsze detale jest równie istotne. Zadbaj o wygląd swojej firmy, wykorzystując do tego folie monomeryczne, które perfekcyjnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów.

Mogą być one również stosowane do projektowania ozdób na pojazdach, gdyż gwarantują wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Sprawdziliśmy nasze produkty w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią one wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców i użytkowników.

Folie monomeryczne – cena i zastosowanie

Folia monomeryczna dzieli się na 3 podstawowe kategorie – krótko, średnio i długookresową. Chcąc dopasować konkretny wybór do planów kampanii, należy określić czas wykorzystywania reklamy lub konkretnych materiałów. Dzięki temu dopasujecie produkty do indywidualnych preferencji i zaoszczędzicie ogromną ilość środków finansowych.

Folia monomeryczna cieszy się popularnością wśród specjalistów do spraw marketingu i reklamy, ponieważ nie tylko jest najtańszym wyborem wśród folii użytkowych, ale również gwarantuje bardzo czyste, przyjemne i ostre kolory przygotowanych grafik.

Mat kontra połysk – co lepiej wybrać

Wszystko zależy od planów i usytuowania folii. Jeśli materiał reklamowy będzie znajdować się wewnątrz obiektu handlowego, warto postawić na matowe propozycje, gdyż nie będą one odbijać sztucznego światła. Ich treść automatycznie stanie się doskonale widoczna dla potencjalnych interesantów.

Błyszczące grafiki dużo lepiej będą prezentować się na samochodach i pojazdach wykorzystujących treści marketingowe, gdyż będą się one rzucać w oczy. Dzięki temu większa ilość potencjalnych interesantów zwróci uwagę na ilustrację, co przyniesie zadowalające wyniki kampanii.

Dane techniczne:

  • Dostępne szerokości: 105cm; 106,7cm; 137cm; 152cm; 160cm
  • Cena zależnie od produktu, podana za metr lub rolkę 50mb.

Polecamy sprawdzić również laminaty oraz folie polimerowe do druku.