Reklama Świetlna

Reklama świetlna jest formą prezentacji firmy, usług i produktu, wykazuje się niezwykłą skutecznością ze względu na swoją unikalność i ciekawy wygląd. Znalazła swoje zastosowanie zarówno w przestrzeni miejskiej, jak też wewnątrz budynku. Występuje w różnych formach i wykonywana jest kilkoma technikami. Reklama świetlna powstaje m.in. z wykorzystaniem materiału jakim jest folia translucentna.

Reklama świetlna z folii translucent

Jest to folia stosowana w podświetleniach. Dzięki swojej strukturze wykazuje zdolność do równomiernego rozpraszania światła, zarówno naturalnego, jak też sztucznego. To pozwala uzyskać wyjątkowo oryginalny i przyciągający uwagę efekt. Folia wykonana jest z PCV i może mieć wykończenie satynowe, matowe oraz z połyskiem. Ma grubość 80 µm, cechuje się trwałością, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz świetnie sprawdza się przy obróbce ploterem tnącym. Powstaje z niej reklama świetlna, a także wykorzystywana jest do podświetleń powierzchni szklanych, stąd też jej inna nazwa – folia witrażowa. Jest dostępna w szerokiej palecie kolorów, a także w bieli, w wersji której sprawdzi się również w termotransferze - doskonała alternatywa dla materiału jakim jest papier transferowy. Jej trwałość szacuje się na ok. 5-7 lat.

Oryginalny sposób na prezentację firmy, czyli reklama świetlna

Reklama świetlna jest obecna w przestrzeni miejskiej od wielu lat. Jej skuteczność wynika przede wszystkim z widoczności, wyróżnia się nawet w miejscach przepełnionych innymi elementami architektury, reklamy i dekoracji. Jest też uniwersalna oraz ma ogromny potencjał – z folii można wykonać reklamę praktycznie o każdej wielkości, kształcie i kolorze. Ponadto, ma wszechstronne zastosowanie, nadaje się do każdej branży ze względu na możliwość realizacji mniej i bardziej skomplikowanych projektów. W zależności od wybranych kolorów może być neonowym, mocno skupiającym uwagę elementem lub bardziej subtelnym, delikatniejszym, nawet intrygującym.

Cena reklamy świetlnej uzależniona jest oczywiście od jej wielkości, poziomu skomplikowania projektu oraz wybranej folii. 

W naszej ofercie dostępne są również folie antywłamaniowe oraz laminaty. Sprawdź sam!